Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, empire, ca 1820, förgylld samt bronserad, dekor med parställda gripar, hallstämpel Linköping 1820, 95x49 cm
Lagningar, slitage, ombronserad
708969
2019-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här