Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, empire, ca 1820, förgylld samt bronserad, dekor med parställda gripar, hallstämpel Linköping 1820, 95x49 cm

Lagningar, slitage, ombronserad

708969

2019-12-01