Firma Svenskt Tenn spegel

Firma Svenskt Tenn spegel
Firma Svenskt Tenn spegel
Firma Svenskt Tenn spegel
Firma Svenskt Tenn spegel

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIRMA SVENSK TENN, spegel samt 2 lampetter, Stockholm 1925, tenn, höjd 73x41 resp 40x9 cm

Lagningar, slitage

708972

2019-12-01