Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖRSTRAND, såsterrin, flintgods, 1800-talets början, med uppsvängda hänklar, höjd ca 17, längd 21 cm
Slitage, nagg, missfärgning
708975
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här