Rörstrand såsterrin

Rörstrand såsterrin
Rörstrand såsterrin
Rörstrand såsterrin
Rörstrand såsterrin
Rörstrand såsterrin
Rörstrand såsterrin
Rörstrand såsterrin
Rörstrand såsterrin
Rörstrand såsterrin
Rörstrand såsterrin
Rörstrand såsterrin
Rörstrand såsterrin

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, såsterrin, flintgods, 1800-talets början, med uppsvängda hänklar, höjd ca 17, längd 21 cm

Slitage, nagg, missfärgning

708975

2019-12-10