Vattentunna

Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VATTENTUNNA, samt VATTENSLEV, 1800-tal, koppar samt mässsing, hänklar i form av lejonmaskaroner, höjd ca 70 cm

Bruksslitage

708978

2019-12-01