Byst / dekorativt objekt
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LINDSEY BALKWEISS, England, byst / dekorativt objekt i form av kvinnohuvud med lock i Art Deco-stil, vitglaserat flintgods, 1980-tal , signerad Lindsay B, höjd ca 31 cm
Smärre nagg på insidan (syns ej med locket på)
708997
2019-12-03