Byst / dekorativt objekt

Byst / dekorativt objekt
Byst / dekorativt objekt
Byst / dekorativt objekt
Byst / dekorativt objekt
Byst / dekorativt objekt
Byst / dekorativt objekt
Byst / dekorativt objekt
Byst / dekorativt objekt

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LINDSEY BALKWEISS, England, byst / dekorativt objekt i form av kvinnohuvud med lock i Art Deco-stil, vitglaserat flintgods, 1980-tal , signerad Lindsay B, höjd ca 31 cm

Smärre nagg på insidan (syns ej med locket på)

708997

2019-12-03