Aksel Hansen 4 karmstolar

Aksel Hansen 4 karmstolar
Aksel Hansen 4 karmstolar
Aksel Hansen 4 karmstolar
Aksel Hansen 4 karmstolar
Aksel Hansen 4 karmstolar
Aksel Hansen 4 karmstolar
Aksel Hansen 4 karmstolar
Aksel Hansen 4 karmstolar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AKSEL HANSEN, (4) Jaerstole, karmstolar i massiv furu, flätad sjögrässits, 1900-talets andra hälft, Norge, höjd ca 81, sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage, några stolar ostadiga

709034

2019-12-10