Skåp Kina

Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, Kina, 2 delat, 1900-talets första hälft, genombruten dekor, bronserat samt bemålat, beslag i mässing, höjd 198, 52x100 cm

Slitage, sprickor

709049

2019-12-01