Bricka i silver från österrike

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BRICKA, silver, Wiener Silberschmiede, Österrike, 1900-talets första hälft, mått ca 42x30 cm, total vikt ca 1262 g

Bruksslitage

709051

2019-12-01