Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BRICKA, silver, Wiener Silberschmiede, Österrike, 1900-talets första hälft, mått ca 42x30 cm, total vikt ca 1262 g
Bruksslitage
709051
2019-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här