Åsa Jungnelius

Åsa Jungnelius
Åsa Jungnelius
Åsa Jungnelius
Åsa Jungnelius
Åsa Jungnelius
Åsa Jungnelius
Åsa Jungnelius
Åsa Jungnelius
Åsa Jungnelius
Åsa Jungnelius

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

ÅSA JUNGNELIUS, "Make up", två skulpturer, Kosta, i form av läppstift resp naggelack, den ena signerad 7090860 KOSTA BODA Å Jungnelius, höjd 21-19 cm

709060

2019-12-01