Einar Bäckström bordslampor
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EINAR BÄCKSTRÖM, bordslampor, 1 par, 1900-talets mitt, stämplade 5226 mässing och svartlackerad metall, stämplad på fotten, höjd (exl glödlampa) höjd ca 37 cm
Funktionen garanteras ej, slitage
709066
2019-12-01