Michael Qvarsebo komposition blandteknik

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MICHAEL QVARSEBO (född 1945): Komposition, signerad M Qvarsebo, daterad 1997, blandteknik, ca 115 x 82 cm

709067

2019-12-10