Lampbord

Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAMPBORD, 1920/30-tal, betsad och bonad björk, höjd ca 50, samt 62x38 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

709081

2019-12-02