Skåp, allmoge

Skåp, allmoge
Skåp, allmoge
Skåp, allmoge
Skåp, allmoge
Skåp, allmoge
Skåp, allmoge
Skåp, allmoge
Skåp, allmoge
Skåp, allmoge
Skåp, allmoge

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, allmoge, omkring 1800-talets mitt, lådor samt skåpluckor, höjd ca 69, 124x45 cm

Ålderrelaterat slitage/ patina

709086

2019-12-01