Mac Hamilton

Mac Hamilton
Mac Hamilton
Mac Hamilton
Mac Hamilton
Mac Hamilton
Mac Hamilton

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAC HAMILTON (född 1952): Landskap, signerad och daterad 76 samt med dedikation på baksidan, olja på duk, ca 63x75,5 cm

Något lös i spännramen

709109

2019-12-01