Alf Svensson stol

Alf Svensson stol
Alf Svensson stol
Alf Svensson stol
Alf Svensson stol
Alf Svensson stol
Alf Svensson stol
Alf Svensson stol
Alf Svensson stol
Alf Svensson stol
Alf Svensson stol
Alf Svensson stol
Alf Svensson stol

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALF SVENSSON, fåtölj, Dux, 1950-tal, betsad bok, stoppad och med textil grön original klädsel, märkt med metalletikett, sitthöjd ca 42 cm

Repor, märken, slitage, lagning.

709113

2019-12-01