Pall

Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALL, 1950/60-tal, ställbar i vinkel, stomme i teak, stoppad och med textil klädsel, höjd ca 44 samt 62x44 cm

Torkad stoppning, fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage

709125

2019-12-01