Hokusai Japan

Hokusai Japan
Hokusai Japan
Hokusai Japan
Hokusai Japan
Hokusai Japan
Hokusai Japan
Hokusai Japan
Hokusai Japan
Hokusai Japan
Hokusai Japan
Hokusai Japan
Hokusai Japan
Hokusai Japan
Hokusai Japan

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HOKUSAI KATSUSHIKA (1760-1849): (12), ur "Manga" dubbelsidiga träsnitt, bl.a. de blinda och elefanten, 1800-tal, ca 20x24cm vardera, oramade

Några fläckade, samtliga monterade i hörnen, enstaka marginalskador

709128

2019-12-06