Edition noël borsdpendyl Frankrike

Klubbat för:

3 800 SEK

5 000 SEK

BORDSPENDYL, Frankrike, 1800-talets senare del, brännförgylld brons, dekor med Dionysos med vinbägare och druvor, höjd ca 43.5 cm bredd 33 cm, nyckel för uppdrag saknas

Slitage. Brons med patina. Pendel saknas. SAV garanterar ej funktionen.

709134

2019-12-08