Edition noël bordspendyl Senempire Frankrike
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORDSPENDYL, Senempire, 1800-talets första del, Frankrike, brännförgylld och patienrad brons, dekor med krigsguden Mars med sköld, höjd ca 50 cm, bredd ca 31.5 cm, nyckel för uppdrag saknas
Pendel saknas. SAV garanterar ej funktionen.
709135
2019-12-08