Bordslampa Tuben Anders Pehrson Ateljé Lyktan
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ANDERS PEHRSON, "Tuben", bordslampa, Ateljé Lyktan, Åhus, 1960-tal, grön plast samt aluminiumfot, höjd ca 39, längd 90 cm
Kuntoraportti
Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen, bruksslitage
709139
Päivämäärä:
2019-12-01