Djuric Miodrag Dado

Djuric Miodrag Dado
Djuric Miodrag Dado

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

DJURIC MIODRAG DADO (1933-2010), etsning, komposition, signerad, numrerad 32/99 samt daterad 67, plåtstorlek 11,5 x 14,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

709145

2019-12-03