Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
DJURIC MIODRAG DADO (1933-2010), etsning, komposition, signerad, numrerad 32/99 samt daterad 67, plåtstorlek 11,5 x 14,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
709145
2019-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här