Frans Gard oljemålning
2019-12-10
709158
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FRANS GARD (1892-1978), Tallar i aftonrodnad, signerad F Gard, olja på pannå, ca 70 x 100 cm