Stolar 1700-tal

Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 3 st., 1700-tal, rokoko, skuren dekor, vitmålade, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, sprickor

709170

2019-12-01