Karmstol gustaviansk

Karmstol gustaviansk
Karmstol gustaviansk
Karmstol gustaviansk
Karmstol gustaviansk
Karmstol gustaviansk
Karmstol gustaviansk
Karmstol gustaviansk
Karmstol gustaviansk

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KARMSTOLAR, gustaviansk, 1700-tal, s.k. svenska modellen, medaljongformad rygg krönt med blomma, sitthöjd ca 42 cm

Lagningar, sprickor

709171

2019-12-01