Skålar 2 st jugendstil
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
UPPSATSSKÅL, SKÅLFAT, tenn samt mässing, 1900-tal, jugendstil, dekor med kvinnor, skålfat sannolikt Achille Gamba, höjd 11 resp 30 cm
Kuntoraportti
Uppsatsskål med skador
709178
Päivämäärä:
2019-12-01