Skålrapir 1700-tal
Klubbat för:
5 400 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
VÄRJA, 1700-talets senare del, Spanien, skålrapir eller Bilbo, daterat 1791, bladets längd ca 88, total längd 104 cm
Kuntoraportti
709181
Päivämäärä:
2019-12-01