Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAMARBETSBORD, omkring 1800, sengustaviansk, fanerad med mahogny, skiva fanerad med rot, låda i sargen, höjd ca 74, 80x24 cm
Fanertbortfall, sprickor, nyckel saknas
709194
2019-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här