Damarbetsbord

Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMARBETSBORD, omkring 1800, sengustaviansk, fanerad med mahogny, skiva fanerad med rot, låda i sargen, höjd ca 74, 80x24 cm

Fanertbortfall, sprickor, nyckel saknas

709194

2019-12-01