Mässingskandelabrar

Mässingskandelabrar
Mässingskandelabrar
Mässingskandelabrar
Mässingskandelabrar
Mässingskandelabrar
Mässingskandelabrar
Mässingskandelabrar
Mässingskandelabrar
Mässingskandelabrar
Mässingskandelabrar

Klubbat för:

520 EUR

Utropspris

600 EUR

KANDELABRAR, 1 par, jugend, ca 1900, förgylld mässing, för fem ljus, bladdekorationer, prismor höjd 89 cm

Åldersrelaterat slitage, ena lös i konstruktionen

709210

2019-12-05