Anders Palmér oljemålning
2019-12-01
709224
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Landskapsmotiv, signerad Palmér, olja på duk, ca 35x38 cm
Smärre fläckar