KA Pehrson

KA Pehrson
KA Pehrson

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): "Polonäs", signerad och daterad KA Persson -60, 86/310, färglitografi, bildmått ca 42x33 cm

Gulnader

709226

2019-12-02