Vägglampetter 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1800-talets andra hälft, 3-armade, förgylld metall, behängda med prismor, höjd 30, djup 25 cm

Enstaka prismor saknas, elektrifierade

709239

2019-12-02