Kittel gjutjärn

Kittel gjutjärn
Kittel gjutjärn
Kittel gjutjärn
Kittel gjutjärn
Kittel gjutjärn
Kittel gjutjärn

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

KITTEL, 1900-tal, gjutjärn, 50 liter, bemålad, höjd ca 48, diameter 50 cm

Brukslitage

709242

2019-12-02