Jens Sinding-Christensen olja på pannå

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JENS SINDING-CHRISTENSEN (Danmark 1888-1980): Fiskebåtar vid brygga, Grundsund, Bohuslän, signerad C. J. Sinding, olja på pannå, 30,5x22,5 cm

709255

2019-12-02