Skulpturer fåglar
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKULPTURER, 3 st, "Tordmulepar", "Tordmule", 2 signerade och daterade GÖSTA SÖDERMAN 2010, höjd bemålad tra, ca 19-23 cm, samt MARGARETA SEDERHOLM, etikett, bemålat gips, länng ca 14 cm
Märken
709259
2019-12-02