Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
INGE TÖRNER (1908-1995): Fågel vid fors, signerad, otydlig datering, olja på duk, ca 28 x 51 cm
709272
2019-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här