Inge Törner oljemålning

Inge Törner oljemålning
Inge Törner oljemålning
Inge Törner oljemålning
Inge Törner oljemålning
Inge Törner oljemålning
Inge Törner oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

INGE TÖRNER (1908-1995): Fågel vid fors, signerad, otydlig datering, olja på duk, ca 28 x 51 cm

Kuntoraportti

709272

Päivämäärä:

2019-12-06