Inge Törner oljemålning
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
INGE TÖRNER (1908-1995): Fågel vid fors, signerad, otydlig datering, olja på duk, ca 28 x 51 cm
Kuntoraportti
709272
Päivämäärä:
2019-12-06