Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KNIVAR, 2 st, oidentifierade, signerade RB. skaft i horn samt masurbjörk, slida i ben och skinn, längd ca 21 cm
Ingår i temaauktionen "Duodji"
Slitage kring blad samt slida
709299
2019-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här