Sameknivar. 2 st oidentifierad RB

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNIVAR, 2 st, oidentifierade, signerade RB. skaft i horn samt masurbjörk, slida i ben och skinn, längd ca 21 cm

Ingår i temaauktionen "Duodji"

Slitage kring blad samt slida

709299

2019-12-30