Dhan Lundmark knivar 3 st
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DHAN LUNDMARK halvhornsknivar, 3 st, Byske, signerade vid slida, skaft i horn, blad i stål, samt masurbjörk, slidor i horn respektive läder, graverad dekor i form av figurer samt renar och landskap, längd ca 16,5 respektive 17,5 cm
Ingår i temaauktionen "Duodji"
Minimalt slitage
709307
2019-12-30