Per Erik Nilsson

Per Erik Nilsson
Per Erik Nilsson
Per Erik Nilsson
Per Erik Nilsson
Per Erik Nilsson
Per Erik Nilsson

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PER ERIK NILSSON, halvhornskniv, monogramsignerad, skaft i horn samt björk,, slida i graverat horn och läder, längd ca 17 cm

Ingår i temaauktionen "Duodji"

Smärre slitage

709308

2019-12-30