Knivar 4 st, signerade JK
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KNIVAR, 4 st, oidentifierade, samtliga signerade JK vid slida, samtliga med skaft och slida i björk skuren dekor med, örn, hund, blomma samt 1 med inlägg av horn med graverad dekor, 3 med blad av Brusletto, längd ca 19 cm
Ingår i temaauktionen "Duodji"
Smärre slitage
709309
2019-12-30