Halvhornskniv signerad EO

Halvhornskniv signerad EO
Halvhornskniv signerad EO
Halvhornskniv signerad EO
Halvhornskniv signerad EO
Halvhornskniv signerad EO
Halvhornskniv signerad EO

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALVHORNSKNIV, monogramsignerad EO, efternamn möjligen Oja, skaft i graverat horn samt masurbjörn, slida i graverat horn med motiv av fisk, mått ca 18,5 cm

Ingår i temaauktionen "Duodji"

Smärre slitage

709327

2019-12-30