Halvhornskniv signerad EO
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALVHORNSKNIV, monogramsignerad EO, efternamn möjligen Oja, skaft i graverat horn samt masurbjörn, slida i graverat horn med motiv av fisk, mått ca 18,5 cm
Ingår i temaauktionen "Duodji"
Smärre slitage
709327
2019-12-30