Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Strandskator, signerad Lars Jonsson, 113/131, färglitografi, bladmått ca 45x61 cm

709332

2019-12-02