Skulptur efter JP Molin

Skulptur efter JP Molin
Skulptur efter JP Molin
Skulptur efter JP Molin
Skulptur efter JP Molin
Skulptur efter JP Molin
Skulptur efter JP Molin
Skulptur efter JP Molin
Skulptur efter JP Molin
Skulptur efter JP Molin
Skulptur efter JP Molin
Skulptur efter JP Molin
Skulptur efter JP Molin
Skulptur efter JP Molin
Skulptur efter JP Molin
Skulptur efter JP Molin
Skulptur efter JP Molin

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, Bältesspännarna, efter JP Molin (1819-1873), patinerad gips, otydligt signerad, höjd 64 cm

Senare bemålad, ytskador och färgbortfall

709335

2019-12-02