Louis Sparre, motiv från Ljugarn, olja på pannå

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUIS SPARRE(1863-1964). tillskriven: Flicka i landskap olja på duk, ca 66x66 cm

Krackeleringar, färgbortfall

709337

2019-12-02