Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
PENDLETON William Larned Marcy (1865-?): Insjölandskap, signerad WL Marcy Pendelton, olja på duk, ca 30x40 cm
Färgbortfall i marginalen
709338
2019-12-02