Carin Nilsson gips skulptur

Carin Nilsson gips skulptur
Carin Nilsson gips skulptur
Carin Nilsson gips skulptur
Carin Nilsson gips skulptur
Carin Nilsson gips skulptur
Carin Nilsson gips skulptur
Carin Nilsson gips skulptur
Carin Nilsson gips skulptur
Carin Nilsson gips skulptur
Carin Nilsson gips skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARIN NILSSON (1884-1973): "Skansenbjörnarna", signerad och daterad Carin Nilson 1940, brunpatinerad gips, höjd ca 19 cm

709341

2019-12-02